Dzień Mamy

Mama to miękkie ręce. Mama to melodyjny głos, to chuchanie na uderzone miejsce. Mama to samo dobro i sama przyjemność. Coś, co dobrze jest mieć w każdej chwili życia koło siebie, dookoła siebie, gdzieś na horyzoncie.

Melchior Wańkowicz

Dzień Mamy jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń, będących wyrazem miłości, uczucia przywiązania, wdzięczności i szacunku. To również czas płynących podziękowań za rodzicielski trud wychowania, troskę, dobroć, cierpliwość i poświęcenie. Nasze przedszkolaki oraz uczniowie również uczcili to wspaniałe święto. Dziękujemy Drogie Mamy, że jesteście z nami.