22 maja uczniowie klasy VIII uczestniczyli w ,,Dniu Otwartym” Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim . W ramach spotkania odbył się konkurs wiedzy z nagrodami , warsztaty zawodoznawcze, gry i zabawy sprawnościowe oraz grill z pieczonymi kiełbaskami. Dziękujemy za miłe przyjęcie.








