Noc w szkole

Uczniowie klasy VI wraz z p. Moniką i p. Iwoną spędzili noc z piątku na sobotę w szkole – i zdecydowanie nikt się nie nudził. Był chowany po ciemku, ognisko, pizza, wspólne granie w piłkę oraz mnóstwo śmiechu i świetnej zabawy. Takie chwile na długo zostają w pamięci. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i fantastyczną atmosferę.