Noc z 22 na 23 maja uczniowie klasy VII i VIII wraz ze swoimi wychowawczyniami spędzili w szkole. Piękna pogoda, towarzystwo, ognisko, rozgrywki sportowe i umysłowe, gry i zabawy a także nocne manewry w szkole sprawiły, że niewiele czasu zostało na spanie. Mimo zmęczenia ten czas wspólnie spędzony, pewnie na długo zostanie w pamięci uczniów.





